🌹 کاربران گرامی از دسته بندی خدمات مخصوص محدودیت ها استفاده کنید سرعت مناسبی داردند 🌹

مقررات

مدیاسل با پشتیبانی 24 ساعت در 7 روزهای هفته پاسخگوی مشتریان خود می باشد.
شبکه های اجتماعی تنها اگر همه قوانین جمهوری اسلامی و سایت مدیاسام را رعایت کرده باشند ، سفارش آن ها قابل انجام خواهد بود.

مدیاسل به حریم خصوصی مشتریانش احترام گذاشته و هیچ گونه مزاحمتی برای کاربران ندارد.

کلیه ی سفارش های ثبت شده در مدیاسل به ترتیب در صف اجرا گذاشته می شوند.
مدیاسل از انجام سفارش پیج های اینستاگرامی و کانال های تلگرامی که محتوای آنها درباره طلسم ، ص*یغه و دوست یابی و… معذور است.

مدیاسل به هیچ وجه به اکانت شبکه های اجتماعی کاربران دسترسی نداشته و از مشتریان تنها آدرس یا لینک پیچ مورد سفارش را دریافت می کند.
در زمان خرید اطلاعات صحیح خود را وارد نمایید تا سفارشات شما به درستی انجام شوند . درصورت وارد کردن اطلاعات غلط توسط شما هیچ مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود.

سفارش های استارت شده در پنل به هیچ وجه قابل برگشت و استرداد وجه نبوده و در ثبت سفارش شما به معنی پذیرفتن تمام قوانین و شرایط ما بوده و هیچ گونه پشیمانی و صرف نظر از انجام سفارش قابل پذیرش نیست.

در هنگام ثبت سفارش توضیحات هر سفارش را به درستی مطالعه نمایید زیرا بعد ثبت سفارش امکان تغییر لینک یا تعداد و طرح مورد نظر امکان پذیر نمی باشد.

مدیاسل در برابر طرح هایی که شامل گارانتی یا جبران ریزش نمی باشند ندارد و مسئولیت ریزش کم یا زیاد آن بر عهده خریدار می باشد.

در هنگام ثبت نام و سفارش از ایمیل معتبر و شماره معتبر استفاده کنید تا در صورت بروز هرگونه ایراد یا مشکل با شما تماس بگیریم.

سیاست حفظ حریم خصوصی

مدیاسل در برابر محتوای صفحات و کانال هایی که سفارش آن ها انجام می شود ندارد و آن هایی که مخالف قوانین سایت و قوانین جمهوری اسلامی ایران است انجام نمی شوند و درصورت ثبت سفارش امکان بازگشت وجه نبوده.

ثبت نام و ورود هر کاربر به پنل مدیاسل به منزله پذیرفتن تمامی قوانین و نحوه انجام خدمات می باشد.

سرویس های ارائه شده برای شبکه های اجتماعی از جمله : افزایش فالووراینستاگرام ، لایک اینستاگرام ، بازدید اینستاگرام و…توسط مدیاسام تست شده و هیچ مشکلی ندارند و غیرقابل شناسایی توسط اینستاگرام هستند به همین سبب مدیاسام در مقابل مشکلات احتمالی برای اکانت های شما مسئولیتی ندارد.
برگشت وجه بعد از ثبت سفارش امکان پذیر نمی باشد ، زیرا بعد از ثبت سفارش سفارشات به کارشناسان مربوطه ارجاع داده می شوند ، از طرفی در صورت انجام نشدن سفارشات از 1 ساعت الی 7 روز وجه سفارش به موجودی حساب شما بازگشت داده می شود.
این امر را در نظر داشته باشید که در صورتی که لینک یا ادرس مورد نظر را برای خدمات مربوطه ثبت نمایید و ناقص باشد امکان تصحیح لینک و لغو سفارش و بازپرداخت وجه وجود ندارد بنابراین با توجه به بخش سوالات متداول سایت از نحوه ثبت لینک برای سفارش خود اطمینان حاصل فرمایید.
پس از پرداخت صفحه مرورگر را نبندید و از صفحه خارج نشوید و منتظر بمانید تا به سایت ما منتقل شوید ، همچنین شناسه پرداخت را ذخیره نمایید.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد